/ Հասարակություն, Լրահոս, Գլխավոր նորություններ
Լույսի անջատումներ՝ Երևանի ու մարզերի մի շարք հասցեներում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հոկտեմբերի 3-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
Երևանի Կենտրոն վարչական շրջան՝
11:00-17:00 Սարյան փ. 1, 1ա, 3, 4, 5, 7-17, 19, 21, 25 շենքեր, Արամի փ. 88, 90, 92 առանձնատներ, Ագաթանգեղոսի փ. 7 շենք, Խորենացու փ. 29, 29ա շենքեր, Պուշկինի փ. 37, 39, 41, 50, 52, 54, 58-72, 64 շենքեր, Փարպեցի փ. 1ա, 4, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 20 շենքեր, Թումանյան փ. 33-41, 35ա, 35բ շենքեր, Թումանյան 2-րդ փակուղի 2-11 առանձնատներ, Մաշտոցի պող. 17, 19, 21, 23, 25, 27, 27ա շենքեր,
Երևանի Շենգավիթ վարչական շրջան՝
10:00-16:00 Հ․ Հովսեփյան, Արարատյան փողոցների առանձնատներ, Արարատյան փողոց 1, 2 նրբանցքների առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Արարատյան փողոց 1-ին նրբանցքի առանձնատներ, Բագրատունյաց պող․ 3-րդ նրբանցքի առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, թիվ 69 դպրոց,
Երևանի Դավթաշեն վարչական շրջան՝
10:00-16:00 Դավթաշեն՝ «Ձոր-1», «Ձոր -2» թաղամասեր, Միկոյան փ. 2/2, 2/3, 25, 27 շենքեր, Դավթաշեն 4-րդ թաղ․ 45/7 հասցե և հարակից բնակիչ-բաժանորդներ,