Փաշինյանի գլխավորությամբ քննարկվել է ՀՀ կրթության մինչև 2030 թ. զարգացման պետական ծրագրի և գործողությունների պլանի կատարման ընթացքը 01/04/2025 17:04
«Ժամանակը կտա իր գնահատականը». Նազելի Բաղդասարյանը՝ Գյումրիում ընտրությունների մասին 01/04/2025 16:23
Հռոմի պապի որոշմամբ՝ Հայոց ցեղասպանության նահատակ Երանելի Իգնատիոս Մալոյանը կսրբադասվի 01/04/2025 16:05
ՔՊ-ն պտի էս ճաշն ուտե․ Մարտունը գոնե խելամիտ գտնվի՝ միանա ՔՊ-ին․ Վարդանին եմ ուզում մենակ․ հարցում. տեսանյութ 01/04/2025 15:50
ՊԵԿ-ը 2025 թ-ի առաջին եռամսյակում ապահովել է 566.5 մլրդ դրամ հարկային եկամուտներ և պետական տուրքեր 01/04/2025 15:25
Իրանի վրա հարձակման հետևանքները կարող են աղետալի լինել ամբողջ տարածաշրջանի համար, քանի դեռ «գնացքը չի գնացել», պետք է պայմանավորվել. ՌԴ ԱԳՆ-ն՝ ԱՄՆ-ին 01/04/2025 15:19
«Այո՛, կարող է մարդ կիրակի օրը լինել ոչ սթափ վիճակում». Արմեն Խաչատրյանը՝ Վիլեն Գաբրիելյանի պահվածքի մասին 01/04/2025 15:16
Գյումրու և Փարաքարի ԸԸՀ-ները վերահաշվարկ կատարելու և քվեարկության արդյունքներն անվավեր ճանաչելու դիմումներ չեն ստացել. ԿԸՀ 01/04/2025 13:58
Երևանի կենտրոնում ադրբեջանցի բլոգերի հայտնվելու դեպքով քրեական վարույթ է նախաձեռնվել 01/04/2025 13:42
«Դիվանագիտության պատուհանը միշտ բաց է, բայց ճնշման ու սպառնալիքների ներքո ԱՄՆ-ի հետ ուղիղ բանակցությունների չենք գնա». Իրանի ԱԳ նախարար 01/04/2025 13:33
Գերմանիայի նախագահի աշխատակազմի ղեկավարը ներողություն է խնդրել Ադրբեջանից՝ նախագահի պաշտոնական էջում Արցախի դրոշի հրապարակման համար 01/04/2025 12:54
Հանցագործության դեպքերի նվազում և բացահայտման ցուցանիշի աճ. Դատախազությունը հրապարակել է 2024 թ-ի գործունեության մասին հաղորդումը 01/04/2025 12:38
Քաղաքականություն «Մարտուն Գրիգորյանն արդեն խոստացել է, որ Գյումրին ՔՊ-ական քաղաքապետ չի ունենալու. ես հավատում եմ նրա խոստմանը». Հ. Մելիք-Շահնազարյան 02/04/2025 11:14
Քաղաքականություն ՔՊ-ականները «սարքել» են Վիլեն Գաբրիելյանի գլխին․ կքննարկվի նաև մյուսների հարցը․ «Հրապարակ» 02/04/2025 11:02
Քաղաքականություն ԱԺ-ի իրարանցումից հետո անհետ կորած զինվորների ծնողները ո՛չ լսել են Գալյանի ձայնը, ո՛չ տեսել նիստերի դահլիճից հեռանալուց հետո նրա վերադարձը. «Ժողովուրդ» 02/04/2025 10:54